Václav Brožík

Portrét dívky

15 000 Kč
Autor: Václav Brožík
Identifikační číslo: 048
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: ve výřezu 33 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Brožík Wáclav.
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. N. Blažíčková-Horová; rámováno, pasparta, pod sklem; drobná poškození a zažloutnutí papíru, odpovídající stáří kresby