Miloslav Holý

Zátiší s citrony

40 000 Kč
Autor: Miloslav Holý
Identifikační číslo: 145
Datováno: 1941
Technika: olej/karton
Rozměry: 30 x 38 cm
Signatura: sign. LD M. Holý 41.
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; vzadu č. 840; razítko: vystaveno v Mánesu 19472; rámováno