Jan Dědina

Letní odpoledne na statku

32 000 Kč
Autor: Jan Dědina
Identifikační číslo: 130
Technika: olej/plátno
Rozměry: 24 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD J. Dědina
rámováno