Jaroslav Král

Portrét dámy

7 000 Kč
Autor: Jaroslav Král
Identifikační číslo: 250
Datováno: 1926
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: 28 x 21 cm
Signatura: sign. PD Král 1926.
rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Král Jaroslav

Spisovatel
5 800 Kč
Jan Preisler
7 000 Kč