Otakar Nejedlý

Bedřichov

85 000 Kč
Autor: Otakar Nejedlý
Identifikační číslo: 228
Datováno: 1937
Technika: olej/plátno
Rozměry: 48 x 56 cm
Signatura: sign. vzadu Ot. Nejedlý 37
PD přípis; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; nerámováno; mírně poškozeno