Josef Multrus

Pán v cylindru

21 000 Kč
Autor: Josef Multrus
Identifikační číslo: 187
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 20 x 28 cm
Signatura: nesignováno
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno