Július Jakoby

Sedlák s povozem

45 000 Kč
Autor: Július Jakoby
Identifikační číslo: 175
Datováno: kolem 1940
Technika: kvaš/papír
Rozměry: ve výřezu 21 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Jakoby
expertiza PhDr. Ľ. Podušel, CSc.; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Jakoby Július

Kristus pred Pilátom
400 000 Kč