Ladislav (Laszló) Mednyánszky

Voják

23 000 Kč
Autor: Ladislav (Laszló) Mednyánszky
Identifikační číslo: 173
Datováno: 1914 - 18
Technika: pastel/papír
Rozměry: ve výřezu 15,5 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD Mednyánszky
PD pozůstalostní razítko L. M.; expertiza PhDr. Ľ. Podušel, CSc; rámováno, pasparta, pod sklem