Vladimír Kompánek

Kráska a zvíře

135 000 Kč
Autor: Vladimír Kompánek
Identifikační číslo: 121
Datováno: kolem 1981 - 83
Technika: olej/dřevěná deska
Rozměry: 30,5 x 24 cm
Signatura: sign. vzadu K
expertiza PhDr. D. Srnenská, PhD.; rámováno; praskliny v desce