Martin Benka

Orava

200 000 Kč
Autor: Martin Benka
Identifikační číslo: 165
Datováno: kolem 1913
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 28,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD M. Benka
expertiza PhDr. Ľ. Podušel, CSc.; rámováno, pasparta, pod sklem