Peter Matejka

Letní krajina

7 000 Kč
Autor: Peter Matejka
Identifikační číslo: 247
Datováno: 1964 - 65
Technika: pastel/papír
Rozměry: ve výřezu 28 x 40 cm
Signatura: sign. LD P. Matejka
rámováno, pasparta, pod sklem