Rudolf Krivoš

Sedící postava I a II

29 000 Kč
Autor: Rudolf Krivoš
Identifikační číslo: 258
Datováno: 1959; 1962
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: ve výřezu 29,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD R. K. 62
diptych; ve výřezu 29,5 x 19,5 cm; sign. PD R. K. 59; expertiza PhDr. Ľ. Podušel, CSc.; rámováno, pasparta, pod sklem