Jiří Sozanský

Zvěstování

28 000 Kč
Autor: Jiří Sozanský
Identifikační číslo: 074
Datováno: 1976
Technika: olej/sololit
Rozměry: 54 x 41 cm
Signatura: sign. LD Sozanský 76
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno