Oldřich Blažíček

Na Studnicích před večerem

620 000 Kč
Autor: Oldřich Blažíček
Identifikační číslo: 111
Datováno: 1936
Technika: olej/plátno
Rozměry: 75 x 90 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1936
vystaveno: O. Blažíček – Malíř radosti, Dům Gustava Mahlera, Jihlava, 2018; reprodukováno: Oldřich Blažíček malíř Vysočiny, KN v Havlíčkově Brodě, 1957, obr. č. 9 - popsáno
a reprodukováno v katalogu; rámováno