Oldřich Koníček

Cesta alejí

20 000 Kč
Autor: Oldřich Koníček
Identifikační číslo: 225
Technika: olej/karton
Rozměry: 50,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD Ol. Koníček.
vzadu autorské razítko, č. kat. 806; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno