Jaroslav Král

Spisovatel

5 800 Kč
Autor: Jaroslav Král
Identifikační číslo: 046
Datováno: 1924
Technika: kresba tužkou/papír
Rozměry: ve výřezu 25 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Král
LD Paříž září 1924; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Král Jaroslav

Jan Preisler
7 000 Kč
Portrét dámy
7 000 Kč