Svatopluk Máchal

U stájí

29 000 Kč
Autor: Svatopluk Máchal
Identifikační číslo: 167
Technika: olej/karton
Rozměry: 71 x 88 cm
Signatura: sign. PD Máchal
vzadu pozůstalostní razítko Sv. Máchala; rámováno; mírně zvlněno