Antonín Procházka

Sklizeň

Autor: Antonín Procházka
Identifikační číslo: 054
Datováno: 30. - 40. léta
Technika: lavírovaná kresba tuší/papír
Rozměry: ve výřezu 43 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD AP
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Procházka Antonín

Koně
7 000 Kč