Václav Vojtěch Novák

Benátky - Canale Grande

33 000 Kč
Autor: Václav Vojtěch Novák
Identifikační číslo: 190
Datováno: 1930
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 87 cm
Signatura: sign. LD V V Novák 30
vzadu autorský štítek; rámováno