Gustav Macoun

Vesnice v zimě

43 000 Kč
Autor: Gustav Macoun
Identifikační číslo: 114
Datováno: kolem 1925
Technika: olej/karton
Rozměry: 49 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD GMacoun
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Macoun Gustav

Tání
63 000 Kč