Jaroslav Král

Jan Preisler

7 000 Kč
Autor: Jaroslav Král
Identifikační číslo: 044
Technika: kresba tužkou kolorovaná akvarelem/papír
Rozměry: 40 x 31 cm
Signatura: sign. PD J. Král
provenience: získáno z pozůstalosti J. Lady; nerámováno; drobná poškození papíru

Další díla v Poaukční prodej od autora Král Jaroslav

Spisovatel
5 800 Kč
Portrét dámy
7 000 Kč