Jaroslav Král (1883 - 1942)
Pan ředitel Lacina
Autor: | Jaroslav Král |
Identifikační číslo: | 1334-S200130 |
Technika: | kresba tužkou kolorovaná akvarelem/papír |
Rozměry: | 41 x 31,5 cm |
Signatura: | sign. PD Král |
Autor: | Jaroslav Král |
Rozměry: | 41 x 31,5 cm |
Signatura: | sign. PD Král |