Jaroslav Král

Pan ředitel Lacina

5 500 Kč
Autor: Jaroslav Král
Identifikační číslo: 045
Technika: kresba tužkou kolorovaná akvarelem/papír
Rozměry: 41 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Král
provenience: získáno z pozůstalosti J. Lady; nerámováno; drobná poškození papíru

Další díla v Poaukční prodej od autora Král Jaroslav

Spisovatel
5 800 Kč
Jan Preisler
7 000 Kč
Portrét dámy
7 000 Kč