Jaroslav Král (1883 - 1942)

Pan ředitel Lacina

Autor: Jaroslav Král
Identifikační číslo: 1334-S200130
Technika: kresba tužkou kolorovaná akvarelem/papír
Rozměry: 41 x 31,5 cm
Signatura: sign. PD Král
nerámováno; drobná poškození papíru