Ota Bubeníček

Letní krajina

Autor: Ota Bubeníček
Identifikační číslo: 239
Datováno: kolem 1950
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 36 x 51 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno