Hanuš Schwaiger

Mlékařka

22 000 Kč
Autor: Hanuš Schwaiger
Identifikační číslo: 125
Datováno: přelom 19. a 20. stol
Technika: kresba tužkou, akvarel
Rozměry: ve výřezu 30 x 21 cm
Signatura: sign. PD HS
expertiza PhDr. Mgr. M. Zachař; vzadu razítko: vystaveno na výstavě Jednoty umělců výtvarných v Praze 1937, Jubilejní výstava H. Schwaigera 1912 - 1937, štítek významné
vídeňské galerie Miethke; rámováno, pasparta, pod sklem