Antonín Procházka

Koně

7 000 Kč
Autor: Antonín Procházka
Identifikační číslo: 089
Technika: kresba tuší/papír
Rozměry: ve výřezu 30,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD AP
konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno, pasparta, pod sklem