Zuzana Badinková

Clare

94 000 Kč
Autor: Zuzana Badinková
Identifikační číslo: 282
Datováno: 2020
Technika: akryl, airbrush/plátno
Rozměry: 150 x 150 cm
Signatura: sign. vzadu Zuzana Badinková CLARE 2020
provenience: získáno z ateliéru autorky; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Badinková Zuzana

Sens
60 000 Kč