Zuzana Badinková (1990)

Sens

55 000 Kč

Autor: Zuzana Badinková
Identifikační číslo: 1509-S200139
Datováno: 2018
Technika: akryl, airbrush/plátno
Rozměry: 120 x 120 cm
Signatura: sign. vzadu Zuzana Badinková SENS 2018
provenience: získáno z ateliéru autorky; nerámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Badinková Zuzana

MKCH - 167.96
42 000 Kč
MKCH - 167.94
42 000 Kč
MKCH - 167.95
42 000 Kč