Zuzana Badinková

Sens

60 000 Kč
Autor: Zuzana Badinková
Identifikační číslo: 281
Datováno: 2018
Technika: akryl, airbrush/plátno
Rozměry: 120 x 120 cm
Signatura: sign. vzadu Zuzana Badinková SENS 2018
provenience: získáno z ateliéru autorky; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Badinková Zuzana

Clare
94 000 Kč