Jaroslav Panuška

Mlýn za Melechovem v Koutech

Autor: Jaroslav Panuška
Identifikační číslo: 224
Datováno: 1939
Technika: olej/karton
Rozměry: 50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška -
vzadu autorský popis; konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno