Willi Nowak

Dívka v červeném klobouku

35 000 Kč
Autor: Willi Nowak
Identifikační číslo: 194
Datováno: 1970
Technika: olej/překližka
Rozměry: ve výřezu 34 x 24 cm
Signatura: sign. PD Vilem Nowak 70
vzadu razítko a číslo ČFVU; rámováno, pasparta, pod sklem