Josef Jiří Kamenický

Španělka

18 000 Kč
Autor: Josef Jiří Kamenický
Identifikační číslo: 186
Technika: olej/karton
Rozměry: 66 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Kamenický
rámováno