Karel Vaca

Studie hlavy pro mozaiku

35 000 Kč
Autor: Karel Vaca
Identifikační číslo: 098
Datováno: 1960
Technika: olej/plátno
Rozměry: 31 x 29,5 cm
Signatura: sign. vzadu Vaca 1960
vzadu autorský popis, rámováno