Miloslav Chlupáč

Krajina u Svratky

115 000 Kč
Autor: Miloslav Chlupáč
Identifikační číslo: 160
Datováno: 40. léta
Technika: olej/plátno
Rozměry: 35,5 x 45,5 cm
Signatura: nesignováno
provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno; rentoilováno