Vladimír Skrepl

Losst

21 000 Kč
Autor: Vladimír Skrepl
Identifikační číslo: 029
Datováno: 2010
Technika: kombinovaná technika/plátno
Rozměry: 35 x 25 cm
Signatura: sign. vzadu V. Skrepl
nerámováno