Peter Oriešek

Jízda

2 000 Kč
Autor: Peter Oriešek
Identifikační číslo: 221
Datováno: 1999
Technika: reliéfní tisk na ručním papíře 117/180
Rozměry: 34,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Peter Oriešek 99
členská prémie S.V.U. Mánes 1999; volný list

Další díla v Poaukční prodej od autora Oriešek Peter

Spojeni
10 000 Kč