Milan Laluha

Z pole

63 000 Kč
Autor: Milan Laluha
Identifikační číslo: 030
Datováno: 90. léta
Technika: olej/karton
Rozměry: ve výřezu 14 x 14 cm
Signatura: sign. PD ML
rámováno, pasparta