Imrich Weiner-Kráľ

Starý muž

88 000 Kč
Autor: Imrich Weiner-Kráľ
Identifikační číslo: 171
Datováno: 1931
Technika: olej/plátno, karton
Rozměry: 19 x 14,5 cm
Signatura: sign. LN I. W. 31
expertiza PhDr. D. Srnenská, PhD.; rámováno