Karel Svolinský

Klaun

125 000 Kč
Autor: Karel Svolinský
Identifikační číslo: 191
Datováno: kolem 1985
Technika: olej/plátno
Rozměry: 75 x 60 cm
Signatura: nesignováno
vzadu štítek Krajské vlastivědné muzeum Galerie Olomouc; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Svolinský Karel

Tanečnice
28 000 Kč