Karel Janoušek

Černá skulptura

21 000 Kč
Autor: Karel Janoušek
Identifikační číslo: 035
Datováno: 2007
Technika: kombinovaná technika/deska
Rozměry: 60 x 60 cm
Signatura: sign. vzadu JK xMMVII
provenience: získáno z rodiny autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Janoušek Karel

Avis
21 000 Kč
Red
24 000 Kč
Blue
24 000 Kč