Karel Janoušek

Red

24 000 Kč
Autor: Karel Janoušek
Identifikační číslo: 033
Datováno: 2015
Technika: akryl/sololit
Rozměry: 75 x 75 cm
Signatura: sign. vzadu JKx2015
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Janoušek Karel

Avis
21 000 Kč
Černá skulptura
21 000 Kč
Blue
24 000 Kč