Karel Janoušek

Blue

24 000 Kč
Autor: Karel Janoušek
Identifikační číslo: 034
Technika: akryl/sololit
Rozměry: 75 x 75 cm
Signatura: nesignováno
provenience: získáno z rodiny autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Janoušek Karel

Avis
21 000 Kč
Černá skulptura
21 000 Kč
Red
24 000 Kč