Ladislav Karoušek

Na Rýně

6 500 Kč
Autor: Ladislav Karoušek
Identifikační číslo: 215
Technika: mastný pastel/karton
Rozměry: ve výřezu 35,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD L Karoušek
rámováno, pasparta, pod sklem