Jaromír Rybák

Dravec

300 000 Kč
Autor: Jaromír Rybák
Identifikační číslo: 177
Datováno: 2020
Technika: tavené sklo s pigmenty
Rozměry: v. 29 cm, d. 43,5 cm
Signatura: sign. vzadu Jaromír Rybák 2020
provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Rybák Jaromír

Vlna
120 000 Kč