Jiří Načeradský

Atlet

5 000 Kč
Autor: Jiří Načeradský
Identifikační číslo: 064
Datováno: 1998
Technika: kombinovaná technika/papír
Rozměry: 29 x 41 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 98
nerámováno