Arnošt Paderlík

Po koupeli

Autor: Arnošt Paderlík
Identifikační číslo: 057
Datováno: 70. léta
Technika: akryl/sololit
Rozměry: 50 x 39,5 cm
Signatura: nesignováno
provenience: získáno z rodiny autora; soupis díla č. 139; rámováno