Roman Brichcín

Krajina

59 000 Kč
Autor: Roman Brichcín
Identifikační číslo: 028
Datováno: 2020
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50 x 65 cm
Signatura: sign. DU Brichcín
vzadu autorský popis; provenienece: získáno z rodiny autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Brichcín Roman

Garderobiér
90 000 Kč