Roman Brichcín (1958)

Krajina

Autor: Roman Brichcín
Identifikační číslo: 1704-S180197
Datováno: 2020
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50 x 65 cm
Signatura: sign. DU Brichcín
vzadu autorský popis; provenienece: získáno z rodiny autora; nerámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Brichcín Roman