Roman Brichcín

Garderobiér

90 000 Kč
Autor: Roman Brichcín
Identifikační číslo: 027
Datováno: 2019
Technika: olej/plátno
Rozměry: 80 x 105,5 cm
Signatura: sign. PD Brichcín
vzadu autorský popis; provenienece: získáno z rodiny autora; nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Brichcín Roman

Krajina
59 000 Kč