Roman Brichcín (1958)

Ozvěny tlukoucích srdcí

Autor: Roman Brichcín
Identifikační číslo: 1706-S180197
Datováno: 2019
Technika: olej/plátno
Rozměry: 130 x 105 cm
Signatura: sign. DU Brichcín
provenience: získáno z rodiny autora; vzadu autorský popis; nerámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Brichcín Roman

Brasil
79 000 Kč
Expedice
55 000 Kč
Sedmé nebe
55 000 Kč
Prázdná klec
92 000 Kč
Večer v ateliéru
150 000 Kč