202

Roman Brichcín

Ozvěny tlukoucích srdcí

130 000 Kč
Autor: Roman Brichcín
Identifikační číslo: 202
Datováno: 2019
Technika: olej/plátno
Rozměry: 130 x 105 cm
Signatura: sign. DU Brichcín
provenience: získáno z rodiny autora; vzadu autorský popis; nerámováno