Jaroslav Róna

Lvice

Autor: Jaroslav Róna
Identifikační číslo: 082
Datováno: 2013
Technika: porcelán 7/10
Rozměry: v. 49,5 cm
Signatura: sign. na plintě Róna 2013
provenience: získáno z ateliéru autora