Antonín Málek

Obraz vzpomínek na Himálaje

42 000 Kč
Autor: Antonín Málek
Identifikační číslo: 073
Datováno: 2000 - 01
Technika: olej/deska
Rozměry: 44,5 x 65,5 cm
Signatura: sign. DU Málek XII.2000 - I.2001
rámováno